Loading color scheme

Diamantová mikrodermabraze

Vylepšený mechanický peeling pomocí speciálních diamantových fréz umožňuje efektivně čistit pokožku od nečistot, skvrn, následků akné a dalších nepříjemných defektů. Pro odlupování poškozené buněčné vrstvy pokožky na obličeji a dalších částech těla se používá 9 mikrokrystalických brusek různých průměrů, které v kombinaci s vakuovým působením trysky způsobují silný exfoliační účinek.

Ultrazvukový peeling (ultrazvuková špachtle)

Ultrazvukový peeling pokožky je vysoce účinný a po prvních 20-30 minutových procedurách dává pozitivní výsledky. Metodika je založena na hlubokém dopadu na všechny vrstvy pokožky vysokofrekvenčními vibracemi, které jsou přenášeny přes speciální ultrazvukové lopatky a jsou bezpečné pro tělo. V důsledku mikrovibrování dochází k odtržení a odstranění všech znečištění, kondomů a mrtvých buněk. Také ultrazvuková špachtle dokonale zvládá úkoly mikromasáže, ohřevu a nasycení kůže speciálními kosmetologickými přípravky. 

Mikroproudová terapie

Problémy s vyblednutim a problémovou pokožkou, vrásky, celulitidu,jizvy, pigmentové skvrny, akné lze eliminovat pomocí slabých elektrických  impulsů, které v buňce vyvolávají pozitivní biofyzikální procesy:

  • Syntéza kolagenu a elastinu 
  • Zpomalení procesu stárnutí 
  • Obnovení fyziologické aktivity 
  • Normalizace metabolismu 
  • Eliminace toxinů a přebytečné tekutiny 
  • Zlepšení krevního oběhu 

Neinvazivní (bezjehličková) mezoterapie

Je bezbolestná alternativa injekcím a dobře zvládá problémy věku a aktinického stárnutí, ochabování,snížení pružnosti, suché kůže, akné, strije a jizev.

Tento způsob atraumatické zavedení ampulkových přípravků pod kůži je založen na účinku tvorby dalších průchodů v pokožce působením slabých proudů (elektroporace) generovaných vodičem. Kromě toho, bezpečné elekromagnetické pole má schopnost tlačit kapalinu hluboko do porézních povrchů, což určuje vysokou účinnost postupu.

Dermapen (invazivní jehličková mezoterapie)

Je inovativní zařízení určené  k provádění mikronů mezoterapie. Ošetření redukuje malé vrásky, změnu barvy, jizvy a strie. Pomáhá zastavit proces stárnutí a ovlivňuje hloubkovou regeneraci a opravu pokožky. Prostřednictvím mikropunktů stimuluje dermapen pokožku k produkci kolagenu a elastinu, čímž podporuje přirozený proces regenerace. 

Ošetření Dermapenem lze použít v následujících oblastech :

  • Obličej: krk a výstřih a kolem očí, včetně víček. 
  • Tělo:stehna, hýždě, břicho, paže a ruce.